Blog

Infekce

Pojďme na to pomalu. Co jsou infekce? No, je to invaze a růst bakterií/mikrobů v těle. A nejčastější způsob, jak ji získat, je na nečistých a nedezinfikovaných otevřených ranách. Tak si o tom promluvme.

Číst více

SCUM – WINGS OF FURY 0.7.0.45308

Začněme vlastností, po které je pojmenována aktualizace. Letadla nyní ovládají oblohu nad SCUM ostrovem! Tento nový typ dopravního prostředku je jednou ze 2 vlastností, které zcela změní metu na ostrově, tak jak ji znáte. Nejen, že to bude nový způsob dopravy, ale také užitečný nástroj pro prozkoumávání, pronásledování a manévrování po ostrově. V současné době máme 2 verze letadel, oboje 2-místné dvouplošníky. Red Kinglet Scout a Blue Kinglet Duster.

Číst více

Scum.cz online server oznámení

Zdravíme všechny hráče, hrající na našem serveru scum.cz. Rádi bychom Vám oznámili, že s příchodem nového updatu na scum, který momentálně stále není potvrzen se opět rozjede psaní článků, know-how spolupráce se streamery a youtube a budoucí spolupráce s adminy z celého světa. Welcome balíček Jako prvně bychom se chtěli odměnit hráčům, kteří stále navštěvují…
Číst více