Scum.cz online server oznámení

Zdravíme všechny hráče, hrající na našem serveru scum.cz. Rádi bychom Vám oznámili, že s příchodem nového updatu na scum, který momentálně stále není potvrzen se opět rozjede psaní článků, know-how spolupráce se streamery a youtube a budoucí spolupráce s adminy z celého světa.

Welcome balíček

Jako prvně bychom se chtěli odměnit hráčům, kteří stále navštěvují náš server, balíčkem do startu krátce po wipu. Neočekávejte, žádný big gun loot a tomu podobné. Spíše o balíček na start survivalu! Co vše bude v balíčku, zveřejníme na našem discordu.

Spolupráce

V nejbližší době, budeme kontaktovat a spolupracovat se streamery z CZ/SK scény, kteří mají zápal pro hraní SCUM. Tj, propagace serveru a scumu jako takového na CZ/SK scéně!

Admini

Na server jsme přijali 2 nové posily, které se Vám budou věnovat počas hraní a pomáhat v případě nejasností, know-how survivalu, případné "sherpy". Pro případnou pomoc, můžete kontaktovat adminy přímo na našem discordu, pomocí ticket toolu. Případně in-game.

Veřejný banlist

Nechceme konkurovat ostatním CZ/SK serverům, nýbrž bychom rádi otevřeli možnost spolupráce mezi nimi. Proto jsme se rozhodli, že by nebylo od věci vytvořit společný a hlavně veřejný banlist hráčů, kteří "škodí" ostatním na serverech. Tito "hráči" hrají nejen na našem serveru, nýbrž migrují po CZ/SK serverech. Veškeré informace ohledně tohoto banlistu již brzy.

Škodící hráči

Jak už nadpis napovídá, i my jsme se již setkali s partou lidí, která chodí různě po serverech a "škodí". Skupinka stále hledala díru v pravidlech. Pokud díra v pravidlech byla zalepena, snažili se najít novou, případně vyjádřili neslušný nesouhlas, který vedl k náborů ostatních lidí do jejich skupiny a propagování - přejít na jiný server. Byl obdržen i report za cheating, který byl odeslán na vývojáře scum pro ověření.

Jedná se o 3 hráče.

Xexim
Abro
El_Barto

Rádi bychom touto cestou vyzvali ostatní adminy CZ/SK scény k navázání spolupráce ve veřejném banlistu. Tento seznam bude sdružovat banlisty vč. důkazů všech partnerských serverů.

Nikdo nechceme hrát na serveru, kde jsou toxic hráči. Hru si chceme užít, tak jako to máme na scum.cz.

Daná skupinka lidí se potuluje po CZ/SK serverech a provádí Anarchii. Ze začátku se tváři velice mile a nápomocně, po určité době, se však změní ve válku s adminy a ostatními hráči na serveru, kde kazí prožitek ze hraní a přidělávání práce adminům, zesměšňováním a pošpinění jména, případně hrozby hackerského útoku.

Všem hráčům a adminům doporučujeme se této skupině vyhýbat!


Comments are closed.