Jak lovit zvěr

Zdravíme přeživší na ostrově. Přemýšleli jste, jak funguje hunting systém ve SCUM? V tomto článku Vám ukažeme a poradíme jak na to. LOVU ZDAR!
Základ každého lovu je mít správnou zbraň, nůž a něco málo k zakousnutí. Nikdy nevíte, jak dlouho můžete čekat na svou první obět. Nezapomeňte, lze lovit i s oštěpy nebo stačí mít jen luk a šíp. Pro fajnšmekry, vemte si RPK a zvíře pořádně rozstřílejte.

Bezpečnost především

Nikdy nevíte, co Vás v lese čeká, proto buďte obezřetní. Můžete potkat kance, nebo medvěda. Obvykle tato zvířata před Vámi utíkají ale né vždy tomu tak je. Pokud máte jen nůž a pár oštěpů a před vámi medvěd, který se rozhodl lovit Vás místo vy jeho, doporučujeme vzít nohy na ramena. 🙂

Jsem připraven

Rozhodli jste se vyrazit do lesa, ale žádné zvíře nevidím nebo neslyším. Hra nám umožňuje tzv. "Focus", který nám při lovu pomůže. Ukáže co je to za stopu a ke kterému zviřeti patří a kterým směrem se vydalo. Pro aktivovaní Focusu, je potřeba jen držet pravé tlačítko myši a rozhlížet se, dokud něco nenajdete.

Našli jsme stopu

Po úspěšné tůře, která zabrala nějaký čas, jsme našli stopu. Našli jsme zvíře. Kance. Střelili jsme ho, ale kanec utekl. Co dál? Díky Focusu, máme možnost sledovat zvíře, kterým směrem uteklo, či je zraněný. Bude se objevovat pod červenou barvou(krev). Stopu budeme pronásledovat, dokud nespatříme znovu lovené zvíře.

Viděl jsem, ulovil jsem

Našli jste zvíře, a to se Vám podařilo ulovit. Není nic lepšího než si hodit na gril pár steaků, ale ještě před tím, je potřeba zvíře stáhnout z kůže, naporcovat a připravit. Buďte obezřetní, v lese nejste jediným predátorem. 🙂

Zvládl jsem to

Teď už tě jen čeká donést bezpečně ulouvenou zvěř domu a hodit na gril a poté si vychutnat pořádky steak.

Zvěř nikde

Pokud jste na výpravě déle a žádné zvíře, máte stále možnost ulovit ptáka. Jednuchý a rychlý způsob nasytit se, nebo jen prolítnout malé vesnice nebo města.

Gratulujeme, nyní ovládáte základy lovení. Zkoušeli jste už lovit? Pošlete nám svůj názor. Lovu zdar!

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.